banner113

İşte Akhisar Belediyespor'un Faaliyet Takvimi

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor, yeni sezon için anlaşmaya vardığı Mustafa Reşit Akçay, Akhisarlı yerel ve ulusal basın mensupları ile buluştu.

 Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor, yeni sezon için anlaşmaya vardığı Mustafa Reşit Akçay, Akhisarlı yerel ve ulusal basın mensupları ile buluştu.

Gülbeyaz-ı Ziyafet Restaurantta akşam yemeğinde bir araya gelen Akçay ve teknik ekibi, Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar yeni sezon öncesi yapılan planlamalar hakkında bilgiler aktardı.

HABER ANALİZ..

Mustafa Reşit Akçay; Akhisarspor faaliyet takvimini açıkladı :

08 Temmuz da yurt içi kampı başlıyor (Büyük ihtimalle Erzurum)
25 Temmuz - 30 Temmuz arası takım izinde,
31 Temmuz da yurt dışı kampı başlayacak (yeri henüz belirlenmedi.) 
15 Ağustos 2014'te Akhisar'a dönüş yapılarak Akhisar'da takım kampa girecek. 

1- İç transfere ilişkin rapor hazırlandı yönetim kuruluna sunuldu. Yönetim kurulu iç transferde kalacak ve gidecek oyuncuları belirliyor.

2- Yapılabilecek dış transferlere ilişkin rapor hazırlanıyor. Kampa gidilmeden önce dış transfer için istenilen oyuncuların isimlerinin % 80'i rapor olarak yönetim kurulunun önüne sunulacak.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2014, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber