Akhisarspor'da Hedef Üst Sıralar

Referandum izini sonrası, ligin 28. Haftasında evinde Bursaspor ile karşılaşacak olan Akhisar Belediyespor  tam kadro eksiksiz çalışmalara başladı.

Akhisarspor'da Hedef Üst Sıralar

Referandum izini sonrası, ligin 28. Haftasında evinde Bursaspor ile karşılaşacak olan Akhisar Belediyespor  tam kadro eksiksiz çalışmalara başladı.

Aykut, Soner, Caner, Onur ve Ömer Bayram 3 sarı kart sınırında Bursaspor maçına çıkacak olan cezalı olan Akhisar Belediyespor teknik direktörü  Okan Buruk, ligin  son 7 haftasına girdiklerini, son Fenerbahçe maçında  şansız ve hakemin kaleci kırmızı kart göstermemesi ile 3 puan kaybettiklerini  belirterek, “ Bu haftaki zorluk derecesi yüksek  Bursaspor maçını alarak gelecek haftalarda bulunduğumuz sıradan üst sıralara tırmanmak  istiyoruz. Bunu yapacak  gücümüz ve oyuncu kadromuz var. 12. Adam olan seyircimizin de 90 dakika desteği ile 3 puan alarak  28. Haftayı kapatacağız.” Neşe içinde geçen, dar alanda kısa paslaşmalar ila oyuncuların arasına katılan  Okan Buruk’a “30 puanımız var. Lig sonun kadar yapılacak  7 maçtan Osmanlı, Alanya ve Karabük takımlarını bu hafta başına göre 34’er puanı var. Bu maçlar için değerlendirmeniz nedir ?” sorusuna, “Tabii ki Fener maçını çıkarken de  olduğu gibi her maçtan galibiyet ve 3 puan bekliyoruz. Son 7 müsabakadan niye 21 puan almayalım.  Tabii ki  her takım hocası da benim gibi düşünür. Önemli olan  her hafta müsabakaya çıkarken, o haftaki maça kilitlenmek ve hedef olan 3 puana ulaşmaktır. Tekrar söylüyorum. Akhisar’da bu potansiyel var. Hedef puan cetvelinde üst sıralara zorlamaktık.” Dedi. 
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber