Akhisarlıların çok yakından tanıdığı, araştırmacı, yazar, öğretmen Mustafa Kuzucuk’un oğlu Sefa Kuzucuk SK AJANS VE BİLİŞİM (BİLGİSAYAR-GRAFİK-TASARIM HİZMETLERİ) adı ile Hashoca Mahallesi 144 sokaktaki Atabarut Çarşısı  NO 67D Z26 daki işyerinde Akhisarlıların hizmetinde.

Sefa Kuzucuk, İlk,orta öğrenimini tamamladıktan sonra Aliya İzzetbegoviç MTAL Bilişim Teknolojileri  bölümünü bitirdikten sonra Lefke Avrupa Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım  bölümünü 2022 yılında bitirdi. Uzmanlaştığı  Bilgisayar ve Tasarım hizmetleri üzerine ailesinin yardımı ile iş hayatına atıldı.

Sefa Kuzucuk özellikle bilgisayar konusunda uzman olduğunu belirterek,”Her türlü tamiri ve bakımının yanında format atarak hizmet veriyorum.İnternet sitesi kurmanın yanında logo ve grefik tasarımları, kurumsal baskı hizmetleri, kartvizit,el ilanı, broşür konusunda da yardımcı olmak için çaba saf ediyorum.”

Oğluyla gurur duyduğunu söyleyen, araştırmacı, yazar,öğretmen Mustafa Kuzucuk, “Her ailenin evlatları gibi oğlumun da ailesine, vatanına ve yaşadığı şehre hizmet edeceğine inanıyorum. Bahtı açık olsun” dedi.