Zerrin Mastan, Zeytincinin Derdine Ortak Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili aday adayı Zerrin Mastan çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

Zerrin Mastan, Zeytincinin Derdine Ortak Oldu

 Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili aday adayı Zerrin Mastan çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. 

CHP’den Milletvekili aday adaylığını resmi olarak geçtiğimiz hafta sonu açıklayan Zerrin Mastan, Akhisar’ın Zeytinliova mahallesinde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. 

Zeytinliova CHP Lokalinde partililer ile bir araya gelen Mastan, kendisini karşılayan partililerin ilgisinden memnuniyetini dile getirerek; “Burada bizi karşılayan Cumhuriyet Halk Partili üyelerimize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Her gittiğimiz yerde partililerimizin ve vatandaşlarımızın desteği bize daha fazla çalışma azmi veriyor. Toplumun her kesimi ile bir araya geliyoruz. Hepsine de söylediğimiz bir şey var oda Ankara’da vatandaşımızın sesi olmak diyoruz.” Diye konuştu.

Mastan daha sonra Zeytinliova’da ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ardından bir zeytin işletmesini ziyaret ederek burada çalışan bayanlar ile sohbet etti. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber