banner234

Saadet Partisi adayı Kuzum'dan taraftar ziyareti

Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hakkı Kuzum ve yönetim kurulu üyeleri Akhisarspor taraftarlar derneğini ziyaret etti.

Saadet Partisi adayı Kuzum'dan taraftar ziyareti

Akhisarpress.com - Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hakkı Kuzum “misafir perverliğiniz bizleri onurlandırdı teşekkür ederiz. Biz seçim çalışmalarımıza start verip dernek ziyaretlerimize başladık bu gecede sizlere geldik bizi kabul ettiniz Allah razı olsun. Biz Akhisar’ da temiz, dürüst, siyaset ve el birliğiyle çalışmak için buradayız. Her şey Akhisar’ımız için olacak sizlerinde desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Akhisarspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Uz “derneğimize gelip ziyaret etmeniz bizi sevindirdi sizlerin çalışmalarınızda ben ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum sizler doğru insanlarsınız umarım her şey hayırlısıyla istediğiniz gibi olur” dedi.

Dernek başkanı Nihat Uz, Başkan Adayı Hakkı Kuzum ve İlçe Başkanı Fikret Aysu ya Akhisarspor kaşkolu armağan etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber