banner234

Manisa Bugün MHP'ye Mührü Vurdu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akhisar ilçe teşkilatı, 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü “Bizimle Yürü Manisa” mitingine çıkarma yaptı.

Manisa Bugün MHP'ye Mührü Vurdu

Mitinge İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu ve yönetim kurulu üyeleri, milletvekili adayı Osman Oktay, Manisa BŞB Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, kadın kolları başkanı Fatma Yurtsever ve yönetimi, MHP belediye meclis üyeleri ve Akhisar MHP teşkilat mensuplarının 15 otobüs ve özel araçlarla yoğun bir katılım sağlandığı görüldü.  Manisa Cunhuriyet meydanında ki mitinge gerek Manisa merkez gerek çevre ilçelerden katılımın çok olduğu dikkat çekti.

Cumhuriyet Meydanına sığmayan kalabalık binaların gölgelerinde ve Fatih Parkında genel başkan Devlet Bahçeli’yi dinlediler.  

Manisa’da konuşan Devlet Bahçeli şunları söyledi;
 “7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak genel seçimlerde milliyetçi iktidarı müjdeleyen herkesi en içten hissiyatımla tebrik ediyorum. Manisa'ya ülkenin dört bir yanından gelen vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Manisa yanlışa aman vermez. Manisa bölünmeye izin vermez. Dağılmaya fırsat vermez. Fason başbakan bu görüşlerinizden ötürü rahatsız olmuştur. Sizler bu şekilde tavır aldıkça ülkemizin üzerindeki karabulutların geçeceğine inancımızı koruyoruz. Başbakan maneviyat sömürüsünde Erdoğan'la yarışmaktadır. 

"AK PARTİ ZAYIFLAMAKTADIR"

Davutoğlu bölücü zihniyetin farkında olduğunu söylüyor ise neden 28 Şubat'ta o toplantının gerçekleşmesine izin verdi. Oslo'da masa kurulurken neden bunları görmezden gelmiştir. AK Parti zayıflamaktadır. 7 Haziran için Türk milleti bu defa MHP demektedir. Sizlere söylüyorum. 7 Haziran'da bizimle yürümeye var mısınız? Bu evetler 23 Nisan başbakanını korkutmaktadır. Hatırlayınız bunlar Kur'an'larla dalga geçen iblisleri korumuşlardır. Milletimizin inancı bunların ne olduğunun farkındadır. Milletimizin inancı tamdır. 

"İSLAM'A EN ÇOK ZARAR VEREN ZÜMRE İKTİDARDADIR"

İslam'a en çok zarar veren zümre iktidardadır. Bunlar Allah’ın emir ve yasaklarını çiğnediler. Çaldılar. 17-25 Aralık'ta ayakkabı kutularını sizlerden aşırdıkları ile doldurdular. Ahlaksızlık İslam'ın bir şartı oldu da biz mi farkında değiliz. Erdoğan sıkıştığı her fırsatta Akif şair'den şiirler okumaktadır. Tövbe etmeden  yüce kitabımızdan uzak dur. Akif'in haram parası yoktu. Helalinden yaşardı. Akif'in sarayları yoktu. Devletten ödülünü bile almadı. Türkiye Ak Parti'ye haddini bildirecektir. 7 Haziran'da Ak Parti sandıkla tasfiye edilecektir. Hırsızlara karşı bizimle yürü Manisa! Teröre karşı bizimle yürü Manisa! 

"YENİ ANAYASA BÖLÜNMENİN YOLUNU AÇACAKTIR"

Yeni anayasa ile bölünmenin yolu açılacaktır. Başkanlık sisteminin asıl istenme amacı budur. Yeni anayasa ile başkanlık sisteminin şifresi budur. Erdoğan tipi başkanlık sisteminin istenmesinin en önemli sebebi budur. İstedikleri ve amaçladıkları hukuksuzluğun ve zorbalığın açılmak istenmesinden gelmektedir. Manisa bu oyuna gelmeyecek. Manisalı despota kanmayacaktır. Ak Parti'nin politikalarına halkımız artık kabul görmeyecektir. Böylece hain emeller 7 Haziran'la birlikte duvara toslayacaktır. 

EVİ OLMAYAN AİLELERE KİRA DESTEĞİ

Hükümet Manisalı çiftçilerimizi unutmuştur. Ancak bu durumun ortadan kalkmasına çok az bir süre kalmıştır. 7 Haziran'la birlikte çiftçilerimizin bu yaftasını iyileştireceğiz. Yılda 2.800 lira emekli desteği almak için bizimle yürüyün. İtilip kakılanlar bu duruma son vermek için bizimle yürüyün. Esnafın emekli aylığından destek priminin kaldırılması için bizimle yürüyün. Sözümüz sözdür. Emekli aylığındaki refah payını yükselteceğiz. Emeklilikte olan mağduriyetin önüne geçeceğiz. Asgari ücreti 1.400 liraya çıkartacağız. Evi olmayan ailelere 250 lira kira yardımı yapacağız.
SÖZLEŞMELİ VE ATANAMAYAN ÖĞRETMENLERE...

Öğrencilere burs bağlayacağız. Her öğrenci 50'lira para desteği alacak. Engelli aylığını 400 liraya çıkaracağız. Muhtaç durumdaki ailelere harcama kartları sağlayacağız. Sözleşmeli geçici öğretmenlerimizi kadroya alacağız. Ve atanamayan öğretmen çilesinin önüne geçeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2015, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber