banner234

Manisa AK Parti Adayları Akhisar Belediyesi'nde

7 Haziran seçimleri öncesi, seçim bölgesindeki çalışmalarını sürdüren AK Parti Manisa Milletvekili Adayları Selçuk Özdağ ve Şule Kışlalı Tunalı, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Manisa AK Parti Adayları Akhisar Belediyesi'nde
 7 Haziran seçimleri öncesi, seçim bölgesindeki çalışmalarını sürdüren AK Parti Manisa Milletvekili Adayları Selçuk Özdağ ve Şule Kışlalı Tunalı, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti. Akhisar’da yapılan kamu yatırımlar hakkında bilgiler alan milletvekili adayları Akhisar Belediyesine yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanı Salih Hızlı; 2002’de devraldıkları Akhisar’da büyük yatırımlar yaptıklarını dile getirerek; “Akhisar’da 12 yılda 8 Trilyon 550 milyon TL’lik istimlak yapıldı, İlk üst geçidi hayata geçirdik ve en önemli projelerimizden birisi olan mahalle konaklarını şehrimize kazandırdık. Reşatbey Mahallemizde bulunan ve şehrimizin içerisinde bulunan mezbahayı şehir dışına alarak o mevkimizin rahat bir nefes almasını sağladık. Değerli milletvekillerimizin büyük destekleri ile Devlet Karayolu ve Devlet Demiryolu şehir merkezinden deplese edilmesi ile bütünşehir olacağız. Amatör futbol takımlarına destek vermek amacıyla ülkemizin en iyi suni çim stadyumunu şehrimize kazandırdık. Gölet alanında yine Amfi tiyatro ve bir camii inşa ederek bu bölgenin de yaşanabilir şehrin parçalarını tamamladık.

12 yılda toplam şehrimizde alt yapısı tamamlanan yollara 1 milyon 200 Bin metrekare parke taş döşedik, yine belediyemizin tahsis ettiği Yel değirmeni mevkiine TOKİ tarafından yeni bir şehir inşa edildi. 12 yılda 100 metrekareye yakın yağmur suyu ve kanalizasyon hattı yaparak yaşanabilir şehir olma yolunda büyük adımlar attık. Tarihimize sahip çıkarak başta Zeynelzade Halk Kütüphanesi ve Eski Kasap Hali olmak üzere bir çok eserlerimizde restorasyon yaptık. Yine bunun yanında şehrimize bir müze kazandırdık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber