İşte Akhisar MHP'nin Yeni Yönetimi

12 Şubat Pazar günü yapılan Milliyetçi Hareket Partisi 8. Olağan Kongresi sonrası oluşturulan yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İşte Akhisar MHP'nin Yeni Yönetimi

 

MHP İlçe Teşkilatı ilk toplantısında açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ali Çavdar yaptı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Çavdar,  “12 Şubat 2012 Pazar günü yapılan Milliyetçi Hareket Partisi 8. Olağan Kongresi sonucunda oluşan yeni yönetim kurulumuz 23 Şubat 2012 tarihinde ilçe seçim kurulu başkanlığından mazbatasının alarak görevine başlamıştır.Partimizin, Milletimizin ve devletimizin bekası için vazgeçilmez bir değer ve kuruluş olduğunu, yüce Türk Milletine daha iyi anlatacak, sahip olduğu misyon ve vizyonunun günümüz Türkiyesinde ne kadar vazgeçilmez olduğunu, “Tek Bayrak, Tek Dil'in Milli birlik ve beraberliğin lider ülke Türkiye’nin ancak Milliyetçi Hareket Partisinin kadrolarıyla gerçekleşeceğinin anlatılması için Biz Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi yeni yönetim kurulu olarak yapmış olduğumuz toplantıda görev süremiz içersinde geçireceğimiz en az iki belki de üç seçime hazırlanmak, bunların içinde yerel yönetim bazında Akhisar’da belediye başkanlığında Milliyetçi Hareket Partisinin bayrağını Akhisar halkına hizmet eder görmek için görev dağılımlarımız yapılmıştır.” dedi.Her ne kadar partimizin iş ve işlemlerin yürütülmesinde isimlerini belirttiğimiz arkadaşlar sorumlu olarak görev alsalar da yeni yönetimde bulunan tüm üyelerimizin de partimizin hedefleri doğrultusunda da ayrılmadan ayrışmadan topyekun çalışacaklarına inanıyor. Tüm arkadaşlarımızı, kendini Ben M.H.P’liyim diye tanımlayan herkesi partimizin yanında ve saflarında görmek dileği ile hayırlısı olsun diyor.  Allah (cc) bu kutsal davada yar ve yardımcımız olsun. Saygı ve sevgilerimle. Ne mutlu Türk’üm diyene!” dedi.


 Yeni Yönetim’de Görev Dağılımı Şu Şekilde Oluştu: -İlçe Başkanı: Ali Çavdar,-İkinci Başkanlıklara;


*Teşkilatlanma ve Hukuk İşlerinden sorumlu olarak Avukat Ali Hikmet Yağcı,


*Eğitim- Kültür Sanat ve Halkla İlişkiler sorumlu olarak Recai Bakek,


*Esnaf ve Meslek Odaları ile ilişkilerden sorumlu Türkay Girgin


*Tarım -Hayvancılık, Köy ve Belde sorumlusu olarak Hüsamettin Sevim


-İlçe Sekreterliğine; İbrahim Ethem Apaydın


-Sekreter Yardımcılığına; Recep Sağlam ve Süleyman Bakek


İlçe Muhasipliğine, İbrahim Kırbaşlı oy birliği ile getirildiler.


Ayrıca geçen yıl teşkilat bazında kurulmuş olan AR-GE Kuruluna da, Atila Dönmez, Serdar Durmuş, Müslim Yılmaz,  Nemciye Ulus ve Ayfer Arıcı seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber