Filozof, Seçimlerde Bende Varım Dedi

Akhisar’da 25 yıldır lastikçilik yapan Filozof lakaplı Erol Hergül bağımsız Milletvekili Adaylığını açıkladı.

Filozof, Seçimlerde Bende Varım Dedi

 Akhisar’da 25  yıldır lastikçilik yapan Filozof lakaplı Erol Hergül bağımsız Milletvekili Adaylığını açıkladı. 

 Lastikçi dükkanında yaptığı basın açıklaması ile Manisa’dan Bağımsız Milletvekili Adayı olduğunu duyuran Filozof Erol Hergül’ü yakınları da yalnız bırakmadı. 

2007 ve 20011 genel seçimlerinde de bağımsız aday olan Hergül Haziran ayında yapılan olan genel seçimlerde tekrar aday olduğunu açıkladı .Aday olma nedenlerini de şöyle ifade eden Hergül; “ Hükümet ile Muhalefet aynı çizgide yürüyor o yüzden adayım. İnşallah sandıktan çıkıp daha iyi işler yapmak için adayım. Hükümet ortaya bir nesne atıyor muhalefette bununla oyalanıyor bu yüzden adayım. İktidarın siyah dediğine muhalefet kara diyor. Oysa ikisi de aynı şeyi söylüyor, farkında değiller, bu yüzden adayım. 

Yıllardır Yasa, tasa anayasa diyorlar, milleti oyalayıp halkı kandırıyorlar bu yüzden adayım. Karşıt değil, paralel değil hepsi aynı bu yüzden adayım. 

Alternatif benim, merkez benim, bu yüzden adayım.” İfadelerinin kullandı.
Açıklamasının ardından Filozof Erol Hergül vatandaşlara pilav ikramında bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber