banner234

CHP Milletvekili Ören, Akhisarspor'u Tebrik Etti

Akhisar Belediyespor’un Süper Lig’e çıkmasının ardından CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Akhisar Belediyespor’u kutlama mesajı yayınladı.

CHP Milletvekili Ören, Akhisarspor'u Tebrik Etti

 

Akhisar Belediyespor’un Süper Lig’e çıkmasının ardından CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Akhisar Belediyespor’u kutlama mesajı yayınladı.

 

Milletvekili Ören açıklamasında şu sözlere yer verdi:


Akhisar Belediyespor, bu sezon büyük başarı göstererekSpor Toto Süper Lig’e yükselmeyi başarmıştır. Manisa’yı süper ligde temsil etme görevi yeni sezonda Akhisar Belediyespor’da olacaktır. Akhisar Belediyespor’un, Manisa’yı başarıyla temsil edeceğine yürekten inanıyorum.


Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’e, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ve sivil toplum kuruluşlarının değerli başkan ve yöneticilerine teşekkür eder, bu büyük başarılarından dolayı, Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetimini, Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ve tüm futbolcularını kutlarım. 


Manisa Milletvekili olarak, göğsümüzü kabartan, bize bu onuru ve sevinci yaşatan, Akhisar Belediyespor’a, her zaman sahip çıkan ve gönülden destekleyen Akhisar Belediyespor taraftarlarını ve Akhisarlı hemşerilerimi de yürekten kutluyorum. 


Başarı hiçbir zaman imkansız değildir, Bu düşünceyle, Akhisar Belediyespor’un başarısının diğer takımlarımıza da ilham vermesi ve süper ligde daha fazla Manisa takımı görmenin umudunu her zaman taşıyacağım. 


Manisa il ve ilçeleri ile bir bütün olarak, Akhisar Belediyespor’un yanında olacak ve başarılarının sevincini her zaman olduğu gibi birlikte paylaşacağız. 


Manisa’yı Süper Ligde temsil edecek olan Akhisar Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diler, sevgi ve saygılar sunarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber