banner234

Cengiz Ergün: Manisa Gibi Akhisar'da Değişecek

Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün, Akhisar’da düzenlenen 6 Eylül kurtuluş gecesine katıldı.

Cengiz Ergün: Manisa Gibi Akhisar'da Değişecek

Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün, Akhisar’da düzenlenen 6 Eylül kurtuluş gecesine katıldı. Hande Yener konserinin ardından sahneye çıkan Ergün, vatandaşların kurtuluş gününü kutladıktan sonra Akhisar ile ilgili projelerin müjdelerini verdi.

Böylesine önemli bir akşamda önce Ahmetli sonra Gölmarmara ve ardından Akhisar’a geldiğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün; “Bu akşam üçüncü ilçem, sizlerle burada olmaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün çok anlamlı bir gün, bugün özel bir gün, Akhisar’ın kurtuluşunun gecesi, işte bu gecede bizlere bu coşkuyu katlayan değerli sanatçımız Hande hanıma bir kere daha teşekkür ediyorum. 

MANİSA NASIL DEĞİŞİYORSA AKHİSAR’DA DEĞİŞECEK

Yaklaşık 3 seneyi geride bıraktık. 2014 yılında ne söylemiştik. Manisa değişiyor, Manisa nasıl değişiyorsa Akhisar’da değişecek. Bunun sözünü vermiştik. Biraz geçte olsa siyaseten de olsa ben bunları mazur görüyorum. Ancak şunu söylüyorum hizmetin siyaseti olmaz. Bana oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Biz ne söz verdiysek bunu geçte olsa yavaş yavaş yerine getirmenin huzuru içindeyiz. 1.ve 2.Nakliye, Tahir Ün Caddeleri bitmek üzere daha ana har tellere sıra gelmedi. 

MANİSA’DA NE YAPTIYSAK AKHİSAR’DA DA YAPACAĞIZ

Manisa’da ne yaptıysak Akhisar’da da bunu birer birer yerine getireceğiz. Bunun sözünü buradan bir kere daha veriyorum. Söz verdik mi yapıyoruz.

Ben sporu seven bir insan olarak bütün Manisa’da yer alan kulüplere hangi kategoride olursa olsun.  Bugün bizi en iyi şekilde temsil eden Akhisarspor’a ve yöneticilerine bir kere daha teşekkür ediyorum. Verdiğimiz destek helal hoş olsun. 

AKHİSARSPOR’UN TESİSLERİNİ YAPACAĞIZ

Buradan Hüseyin başkana bir söz daha verdim. Akhisarspor’un hazırlamış olduğu tesis ve mevcut sahalarıyla projesi bana geldi. Bunu da söz verdim, şuanda ihale hazırlıkları yapılıyor. Bir iki aya kadar ihalesini de yapacağız. Yeni tesisleri de Akhisarspor’a kazandıracağız. Bunu da buradan söyleyeyim.” Dedi. 
  YORUM EKLE
YORUMLAR
erdogan  belcik
erdogan belcik - 4 yıl Önce

Sayin baskanim akhisara cok ivedi cevre yolu gerekir ayrica mahalle aralarida yollar cok kötü 40 sene evvel at arabalariyla bu yollari kullanirken bu kadar sarsilmiyorduk ve resatbey mahallisinde el değmemis eski kerpic binalar ve arsalara yeni imar planın da 1/5000 ölcek kullanirak binalarin aarasinda cocuk oyun alanlari olusturulmali teşekkür ler

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber