Bakırlıoğlu'undan Aydemir'e sert cevap!

AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’in açıklamalarına sert tepki gösteren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, zamanında Fetö terör örgütüne övgüler düzen AKP Milletvekillerini unutmadık dedi. 

Bakırlıoğlu'undan Aydemir'e sert cevap!

Cumhur ittifakının Akhisar temsilcileri ile yapılan toplantıda AKP’li Uğur Aydemir CHP ve Millet ittifakını eleştirmişti. CHP’li Bakırlıoğlu bu eleştirilere sert cevap verdi.

İktidar Şikayet Değil, Çözüm Makamıdır

Ülkenin, Manisa’nın, Akhisar’ın sorunlarından hiç behsetmeden CHP’nin eleştirlmesi AKP’nin siyasi ömrünün bittiği anlamına geliyor diyen Bakırlıoğlu  yaptığı açıklamada; Sayın Milletvekilimiz CHP’yi diline dolamış akla hayale gelmeyecek ithamlar ve iftiralar ile partimize saldırmakta.

Halkın alım gücü düşmüşken, işsizlik rekor üstüne rekor kırarken, Merkez Bankasından 128 milyar dolar kaybolmuşken, Manisa’lı üzüm üreticisinin üzümü para etmemişken, Suriye zeytinyağları iç piyasada fiyatları düşürürken, yurt bulamayan öğrenciler sokakta kalmışken  sesi çıkmayan AKP’nin Milletvekilleri sorunlara çözüm üretmek yerine iftiralarla CHP’ye saldırmakta.

AKP Siyasi Olarak Bitmiştir!

Aslında bu durum AKP’nin beyin ölümünün gerçekleştiğini gösteriyor. AKP’nin emekçinin, emeklinin, işsizin, öğrencinin, çiftçinin, esnafın, sanayicinin sorunlarını çözme becerisi kalmamıştır.

Saraya çöreklenmiş bir avuç mutlu azınlık ülkeyi yönetiyor. Beşli müteahhit çetesine yandaşlara para aktarmak için yolsuzluk, rüşvet ayyuka çıkmış. Ama AKP Milletvekilleri hala dürüstlükten, dinden imandan bahsediyor. Bu kadar pisliğe batmış siyasi bir anlayış bırakın islamı, hiçbir siyasi düşünceyi temsil edemez

CHP’nin Duruşu Bellidir!

Türkiye’nin en köklü partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden güç alarak siyasi duruşunu belirlemiştir ve bunlardan asla taviz vermemiştir, vermeyecektir.

CHP hiçbir döneminde terör örgütleriyle, din tüccarı tarikatlarla, cemaatlerle iş birliği içinde olmamıştır.

Sayın Milletvekili CHP’nin KHK ile kamudan çıkarılanları affedeceğini söylemiş.

CHP’nin Fetö terör örgütüne KHK’lılara bakışı bellidir. Fetö terör örgütü ile bağlantısı olan herkes bunun bedelini ödeyecektir. Fakat hiçbir ilgisi olmadığı halde ihraç edilen masum insanlarında hakkı teslim edilmelidir. AKP Milletvekilinin kardeşi Fetö bankasının genel müdürünü, SPK’ya atayıp, sadece kirayı yada okul taksitini yatırdı diye ihraç edilen ve mahkemelerde beraat eden KHK’lıların da hakkı korunmalıdır. 

Yargıda aklanıp mağduriyeti giderilmeyen kamu çalışanlarını işe iade etmemek kul hakkı yemektir. Ve maalesef AKP çok kul hakkı yemiştir.

AKP Siyasi İlkesizliğin Merkezidir

Bir zamanlar aynı menzile birlikte yürüyen, işbirliği yapan, ne istedilerse veren FETÖ terör örgütünün organizasyonlarında boy gösteren AKP Milletvekillerini ve hatta “bitsin bu hasret, dön” diyerek Pensilvanya’ya selam gönderen Recep Tayyip Erdoğan’ı ne biz unuttuk, ne de halkımız unuttu.

Dün kardeş bildiklerini bugün düşman ilan edenler, günün koşullarına göre politika ve söylem değiştiren bir partiden siyasi olarak ilkeli bir duruş beklemek doğru olmaz.   

Fetö Borsasında Kimler Var?

AKP döneminde yargı siyasallaştı ve adalet sağlanamaz hale geldi. Bugün yargıda kurulan fetö borsası AKP’li yöneticiler tarafından yönetilmektedir.

Milyon dolarlık rüşvetlerle zengin fetöcüler mahkemelerde aklanırken sadece aldıkları emri uygulayan masum askerler hapse mahkum olmuşlardır. 

Rüşvet pazarlıklarını ayarlayan gazeteci kılıklı birisinin çıkıpta “binlerce Fetö dosyasını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya aktardım, hepsi görevlerine iade edildiler” dediği bir ülkede adaletten bahsedilir mi? İfadelerine yer verdi.

AKP İlk Seçime Gidecek

Halkın sorunlarına çözüm üretmeyen AKP ilk seçimde gideceğini belirten CHP’li Bakırlıoğlu. Akhisar Belediyesini nasıl kazandıysak genel seçimleri de kazanacağız.

Ankara, İstanbul, Antalya, Mersin, Hatay belediyelerini nasıl kazandıysak ilk seçimde Türkiye’yi de kazanacağız diyerek seçimde iddialı olduklarını ortaya koydu.

AKP Milletvekilleri Özeleştiri Yapmalı

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu sözlerini, AKP Milletvekilinden kusur örtmek için çamur atma ve iftira siyasetine sarılmak yerine, özeleştiri ve özür bekliyoruz diyerek tamamladı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber