Aydemir’den soğuk okula, sıcak çözüm

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Atatürk 100. Yıl İlköğretim Okuluna giderek sorunların çözülmesi için gerekli işlemleri hızla yaptıklarını belirtti.

Aydemir’den soğuk okula, sıcak çözüm

 

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Atatürk 100. Yıl  İlköğretim Okuluna giderek sorunların çözülmesi için gerekli işlemleri hızla yaptıklarını belirtti.

 

Yaklaşık 400 ilköğretim öğrencisinin, yeni yapılan ek binada henüz ısınma sorunu çözülemediği için aileleri tarafından bugün okula gönderilmediğini duyan Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer ile okulu kontrol etmek için ziyarette bulundu.

 

Okulun öğretmenler odasında yapılan konuşmasında Akhisar Kaymakamı Kamil Köten; “ Bu sorunu hem sizler, hem de bizler yaşıyoruz. Sağ olsun bu ikinci öğretim yılında, Akhisarlı hemşerimiz olarak olaya duyarlılığını göstererek, okulları birlikte ziyaret ediyoruz. Özel idare sekreteri ile sabah görüşme yaptım, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz. Şuana kadar ki mağduriyetinizden dolayı da özür diliyoruz.” Dedi.

 

Milletvekili Uğur Aydemir; “ Ben 100. Yıl ilköğretim okulunun ısıtma sorununun olduğunu, okul müdürümüzden öğrendim gerçekten çok üzüldüm. Trilyonluk yatırım yapıyorsunuz, ama bakıyorsunuz hiç akılda fikirde olmayan bir sebepten dolayı çocuklarımız üşüyor. Öğretmenlerimiz mağdur, bizler paltoyla duruyoruz. Bir günlük üşümek bile önemli değil deme şansımız bile yok, bir gün üşürsünüz üç ay yataktan kalkamazsınız. Tabiî ki sorun büyüktür, biz mazeretlerin arkasına sığınan bir parti değiliz, ben en azından öyle bir milletvekili değilim. Bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.” dedi.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber