Alpay; 'Her Zaman MHP İle Bütün Olacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği yönetim kurulu ve üyelerini ziyaret etti.

Alpay; 'Her Zaman MHP İle Bütün Olacağız'

 

Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği yönetim kurulu ve üyelerini ziyaret etti.


Geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında düven tazeleyen İlçe Başkanı Ali Çavdar  yönetim kurulu üyeleri birlikte Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği yönetici ve üyelerini ziyaret etti. Ziyarette  Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Alpay’a çiçek takdim eden Akhisar MHP İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çavdar, “ Peygamber efendimiz “Emeğin karşılığını işçinin alın teri kurumadan vereceksiniz.” demiştir  ki,  sayın genel başkanım rahmetli Alparslan Türkeş, bu sözü içinde özümlediği için ilk olarak Milliyetçi İşçi Konfederasyonunu daha sonra ise Ülkücü İşçileri daima yanı başında istemiş ve emek ile birlikte hareket etmiştir. Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği’nin yapmış olduğunu hizmetler Akhisar’a verimli faaliyetlerdir Hepinizi emeğe yapmış olduğunuz saygıdan dolayı ve yapmış olduğunuz faaliyetlerden dolayı yürekten tebrik ediyorum. İleriki günlerde yapacağınız hizmetler içinde şimdiden teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.


Ülkücü İşçiler Derneği ile Milliyetçi Hareket Partisini kimsenin ayıramayacağını söyleyen Akhisar Ülkücü İşçiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Alpay, “Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız. Biz ülkücü işçiler olarak her zaman Milliyetçi Hareket Partisi ile bir bütün olacağız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman yanında ve emrindeyiz. hiç kimse ülkücü işçiler ile Milliyetçi Hareket Partisini bölemez, ayıramaz.” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber