banner234

Akhisar MHP'den Beklenen Açıklama Geldi

Akhisar MHP ilçe Teşkilatı Başkanı Ali Çavdar, itirazlar sonucu seçim kurulu tarafından iptal edilen kongre hakkında verilen son kararı, ilçe lokalinde, basın açıklaması yaparak açıkladı.

Akhisar MHP'den Beklenen Açıklama Geldi

 

Akhisar MHP ilçe Teşkilatı Başkanı Ali Çavdar, itirazlar sonucu seçim kurulu tarafından iptal edilen kongre hakkında verilen son kararı, ilçe lokalinde, basın açıklaması yaparak açıkladı.

 

Akhisar MHP İlçe Başkanı Ali Çavdar, “ Değerli arkadaşlarım hepinizin bildiği üzere biz yönetim olarak 12.07.2009 yılından buyana görevimizin başındayız. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar hep eleştirildik ama biz hiç yılmadık. Zaman geldi kendi içimizde horlandık, küçümsendik. Biz bunlara bakmadan yolumuza devam ettik.2 seçim geçirdik. Tüm köy ve mahallelerimizi gezdik. Bu çalışmalarımız da 23.dönem milletvekillerimiz bizi hiç yalnız bırakmadılar. Huzurlarınızda o küçümsenen yönetimime ve bizi yalnız bırakman belde ve mahalle başkanlarına, halkımıza teşekkür ediyorum.

 

Çok kıymetli saygı değer hemşerilerim göreve geldiğimde Otuz Üç bin oy alacağız diye ve Manisa da birinci ilçe olmak için söz vermiştim. Bu hayal değil arkadaşlar. Biz bunu Akhisar da 1999 yılında gerçekleştirdik. O günkü oyumuzda Manisa da birinci ilçe olmuştuk ve partimizde ülke de iktidarı yakalamıştı. Yine diyorum ki hedef otuz üç bin oy. İktidar olmak için gerekli olan oy budur. Yeter ki kendi arkadaşlarımız önümüzü kesmesin. MHP’li olduğunu iddia eden bazı arkadaşlar 12 Eylül referandumun da evet yönünde oy kulandılar. Genel seçimde de maalesef eski ülkücü diye bir başka siyasi partiye oy verdiler ama bunu yaparken de bunu MHP’nin içindeyken yaptılar. Ülkücünün yeri MHP'dir ve partinin lideri Dr Devlet Bahçeli’dir. Bunun dışında hareket etmek bu gün için çok yanlıştır ve davaya ihanettir.

 

Yapılan yanlış eleştirilerin hiç birine cevap vermiyor herkesi yaptıklarıyla Allah (cc) havale ediyorum. Dün dünde kaldı diyorum. Gelin bir olalım. Ayrışmadan birleşip bütün olalım. Çeşitli sebeplerle üyeliği düşen hiç üye yapılmamış üyelerimizi üye yapalım. Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına verilmek üzere genel merkeze gönderilim.

 

Yapılan itiraz sonucu yönetimden çıkarmak zorunda kaldığım çok değerli Akhisar'ımızın güzünde insanlarını huzurlarınızda bir kez daha aramızda olmalarından şeref duymaktayım. Bugünden itibaren o arkadaşlarımızla birlikte yöneteceğimizi tüm insanlarımıza duyuruyorum. Hatta bir kısmını Manisa İl Teşkilatında değerlendireceğimi zannediyorum.

 

Saygı değer Arkadaşlarım;

 

1. Görev dağılımından sonra ilk işimiz 2009 yılında bize teslim edilen 330 kişilik üye listesini ( Yargıtay dan dan çıkan ) 952 ye çıkardık ama yeterli değil bu üye listesini iyi takip erek Yargıtay Cumhuriyet Savcılığından da geçirerek takip etmek,

 

2.Belde teşkilatlarımızı yeniden yapılandırmak,

 

3. Çok önem verdiğim mahalle teşkilatlarını yapılandırmak,

 

4. Kadın kollarımızı 19 kişilik yönetime çıkarmak. Daha aktif hale getirmek,

 

5. Dün olduğu gibi milletvekillerimizi güzel ilçemize getirerek ve TBMM de sesimizi duyurmaya yardımcı olacağız.

 

6. Parti suçu işleyen kim olursa olsun il disiplin kuruluna sevk edilecek,

 

7. Değerli basın mensupları kıymetli yol arkadaşlarım önümüzde zorla ama bir o kadar güzel günler bizi bekliyor. Bu yönetim Akhisar'ımıza yakışan ir belediye başkanını ve de meclis üyelerini seçecek il genel meclisini şekillendirecek. Büyük bir ihtimalle 25 dönem milletvekillerini de belirlemede yardımcı olacak arkadaşlarsınız. Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

Eleştireceksiniz tabi ama eleştirmeye de tahammüllü olacaksınız. İnsanlarımıza hiçbir zaman tepeden bakmayacaksınız, kucaklayıcı olacaksınız.

 

İnsanları yaradan dan ötürü seveceğiz. Türk Milliyetçilerinin çatısı olan MHP altında birleşen canlar, kutlu yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Unutmayın ki Muhtaç Olduğumuz kudret damarlarımızda ki asil kanda mevcuttur.” dedi 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber