Akhisar AK Parti'de Sıcak Gelişme

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, 2011 yılından buyana sürdürdüğü ilçe başkanlığı için tekrar aday olmayacağını açıkladı.

Akhisar AK Parti'de Sıcak Gelişme

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, 2011 yılından buyana sürdürdüğü ilçe başkanlığı için tekrar aday olmayacağını açıkladı.

AK Parti Akhisar İlçe binasından yapılan basın açıklamasında 6 yıllık görevi geride bıraktığını ifade eden İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit yakın zamanda yapılacak olan kongrede tekrar aday olmayacağını, AK Parti’ye gönül vermiş başkanın da her zaman yanında olacağını ve hizmetlerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Şenyiğit yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “AK Parti kurulduğu günden bu yana her zaman büyüyen Türkiye için elinden gelenin en iyisini yaptı ve yapmaya devam ediyor Bizde kurulduğu günden bu yana bu kutlu davanın bir neferi olma şeref'ine erdik.

Kasım 2011 yılında çok kıymetli ak parti delegelerin oylarıyla ilçe başkanı olduğum günden beri tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Akhisar’da ak partimize yakışır şekilde, aldığımız bayrağı daha da yukarıya taşımak için tüm iyi niyetimiz ve gayretimizle çalıştık.

İlçe Başkanlığı yapmış olduğum yaklaşık altı yıl boyunca iki genel seçim bir yerel seçim iki referandum bir cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere altı seçim geçirdik geçirmiş olduğumuz bu seçimlerde ak partimizin Çizgisi ile doğru orantılı oy grafiği sergileyerek teşkilatımızı en iyi şekilde temsil ettik 

Milletimize hizmet yolunda 6 yıldır gece demeden gündüz demeden ekip arkadaşlarımla birlikte çalıştık yeni kongre sürecinde aday olmayacağım bu kararı 9 ay önce  almıştım daha sonra  aldığım kararı il başkanımıza bölge Koordinatörümüze, il koordinatörümüze belediye başkanım Ve yönetim kurulu üyelerimize  paylaştım bugünde siz değerli basın mensupları aracılığı ile Akhisarlı  hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum.

Aldığım kararın Şehrim şahsım ve tüm yol arkadaşlarım için hayırlı olmasını temenni ederim. Aldığım karar ile kongre günü  bayrağı genel merkezimizin göstermiş olacağı bir başka arkadaşıma devretmiş olacağım Her zaman olduğu gibi inşallah kongrelerimizi birlik ve beraberlik içerisinde AK Partimize yakışır şekilde gerçekleştireceğiz. Bundan sonra partimiz içinde ilk görevim yeni başkanımıza en büyük desteği vermek olacaktır. Onun bu bayrağı daha yukarı taşıması noktasında elimden geleni yapacağım.

Kutlu yürüyüşümüzün mimarı olan beni bu göreve layık gören başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Başbakanımız Binali Yıldırım'a bana böylesine bir onuru yaşattıkları için şükran borçluyum.

Bu süreçte bize her türlü desteği veren yanımızda olan gücümüze güç katan Sayın Manisa Milletvekillerimize, İl Başkanıma  belediye başkanımıza Meclis üyelerimize ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize kadın kolları başkanımız ve yönetim kuruluna gençlik kolları  Başkanımız ve yönetim kuruluna mahalle temsilcilerime ve teşkilatımın herbir neferine ayrı ayrı teşekkür bir borç bilirim. Tüm Akhisarlılara saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. (BG-KM-ED)
  YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk  Ç.
Ufuk Ç. - 4 yıl Önce

Aday olmadı değil aday olma dediler.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber