AK Parti’den Gövde Gösterisi

25. Dönem Manisa AK Parti Milletvekili Adayları, Manisa AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu programlaAtatürk Kapalı Spor Salonunda muhteşem bir şölenle tanıtıldı.

AK Parti’den Gövde Gösterisi

 25. Dönem Manisa AK Parti Milletvekili Adayları, Manisa AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu programlaAtatürk Kapalı Spor Salonunda muhteşem bir şölenle tanıtıldı.


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katıldığı törende AK Parti Manisa Milletvekili ve AK Parti MYK üyesi Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti İl Başkanı Zülfikar
Gürcan,İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ile AK Parti Milletvekili Adayları programda yerlerini aldılar.

Salonda heyecan bir an bile eksik olmazken Akhisar’dan Kula’ya, Demirci’den Turgutlu’ya kadar AK Partiye gönül veren binlerce partili her adayı coşkuyla alkışlayarak destek verdi. 

Aday tanıtımı öncesinde AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmasının ardından 3 dönem kuralı sebebiyle milletvekilliğine adaylığını koymayan AK Parti Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’yisahneye davet ederek hizmetlerinden dolayı hediye takdiminde bulundu. 
Sıra aday tanıtımlarına geldiğine salonda coşkunun daha da arttığı gözlenirken Manisa AK Parti Milletvekili Adayları sırasıyla Bilal Temel,Güzide İçen Kasap,Musa Yılmaz,İsmail Bilen,Şule Tunalı,Murat Baybatur,Selçuk Özdağ,Uğur Aydemir ve Recai Berber AK Partililere tanıtıldı. Daha sonra konuşması için kürsüye davet edilen Bülent Arınç, ilk olarak partisinin Manisa'daki 9 Milletvekili Adayına başarı dileyerek koordineli çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Partisini üç dönem kuralı nedeniyle seçimde son noktaya geldiğini söyleyen Arınç, "Siyasette bir noktaya geldik. 13 senede 9 tane büyük zafer gösterdi. 13 yıldır iktidarda olan partinin mensubuyuz. Türk siyasi hayatında bunun örneği yok. Allah bunu AK Parti'ye nasip etti.Bu  dönem aktif siyasette yokum. Geriye baktığımızda yaptığımız işleri gördükçe mutlu olacağım" diye konuştu.

Seçimlerden sonra Manisa'ya gelmeyi düşündüğünü ifade eden Arınç, "Annem, babam ve çocuğumun burada.Toprak altında yatanlarımızda burada.Gidecek başka yerim yok. İnsanlarını, köylerini, kasabalarını seviyorum. Manisa ile birlikte olursam hayatımın en mutlu anını yaşayacağım" dedi. 

MİLLETVEKİLİ VE 2. SIRA ADAYI AYDEMİR SALONA SESLENDİ

Salondakileri selamlayarak konuşmasına başlayan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur aydemir; “değerli hemşehrilerim bizler, milletimize sevdalıyız, bizler bu topraklara sevdalıyız, bizler Allah rızası için hizmet etmek için bu yollara çıktık. Yolumuz hak yoludur, halka hizmet hakka hizmet parolasıyla çalışıyoruz. Bundan sonra da inşallah çalışmaya devam edeceğiz. Hak yolunda çalışmak zahmetli bir iştir, doğru yolda ilerlemek zahmetli bir iştir, bundan önce zahmetliydi bundan sonra da zahmetli olacak bunu biliyoruz. Ama zahmet olmadan da rahmet olmuyor. AK Parti siyasi bir simge değildir, AK Parti bir davadır. Bu davada bütün AK Parti ailesi olarak bu davaya baş koyduk. İşte AK Parti ailesi olarak bu davamızda doğru dürüst ilerleyebilmek için gece gündüz çalışarak zalimin karşısında dimdik ayakta duracağız. AK Partililer olarak makam ve mevki için siyaset yapmadık, şan ve şöhret için siyaset yapmadık, bu davada halkımıza hizmet edebilmek için siyaset yaptık.

7 Haziran’da bütün Manisa aile olarak bizzat adaymış gibi gece demeden, gündüz demeden aday gibi çalışmaya var mısınız? Evet, bizde de Manisa’ya da bu yakışır. Bugüne kadar Manisa’mıza hizmet eden hayırda yarış eden bütün kardeşlerime bütün ağabeylerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Bülent Arınç ve Milletvekili Adayları toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdi ve program sonlandırıldı.

 
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber