AK Parti Teşkilatı Anneler Gününü Kutladı

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Kadınların Anneler Gününü kutladı.

AK Parti Teşkilatı Anneler Gününü Kutladı
AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Kadınların Anneler Gününü kutladı.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, her Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Gününü unutmadı. Şenyiğit ve Hızlı Ak Parti Akhisar Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Çiçek,Nefise Şükran Füzün,Neriman Kars ile birlikte   bugün AK Parti İlçe Binasında olağan toplantılarını gerçekleştirmek üzere toplanan AK Parti Akhisar Kadın Kolları’na bir sürpriz yaparak ziyarette bulundular. Şenyiğit ve Hızlı AK Kadınların Anneler Gününü kutlayarak çiçek takdim ettiler.

Şenyiğit ‘’bütün annelerin Anneler Günü'nü yürekten kutluyorum. Özellikle şehit annelerine bu çok özel gün vesilesiyle sonsuz hürmetlerimizi ve milletimiz adına şükranlarımızı arz ediyorum. Allah bütün annelerden ve özellikle şehit annelerinden ebediyen razı olsun" dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı annelerin fedakarlık ve sevginin, merhamet ve şefkatin timsali olduklarını belirtirken ‘’hayatını çocuklarına adayan kıymetli annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemediğimiz Türkiye'nin istisnasız bütün annelerini sevgiyle, hürmetle selamlıyorum’’ dedi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 15:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 5 yıl Önce

ya burada akp li olmayan bir sürü insan var. para, para, para napolyon

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber