Şeyh İsa Mahallesi Muhtarı Zafer Kara tarafından organize edilen tamamen mahalle sakinleri tarafından hazırlanan kahvaltı etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Şeyh İsa Anadolu Lisesi öğrencileri, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve mahalle sakinlerinin konuk olduğu kahvaltı etkinlik sabah saat 10.00’da başladı.

Kahvaltı etkinliğinde konuşma yapan Şeyh İsa Mahallesi Muhtarı Zafer Kara, “Öncelikle öğrencilerimizi konuk etmek bizlere onur verdi. Yine kısa süre önce göreve başlayan sayın Kaymakam beyi konuk ederek mahalle sakinleri ile tanıştırmak istedik. Tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum, kahvaltı etkinliğini hazırlanmasına da katkı sağlayan tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim” dedi.

Akhisar Kaymakamı Murat Kütük ise yaptığı konuşmada, “öncelikle bu nazik davetiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bizler her vesile ile sizlerle beraber olmaktan vakip geçirmekten mutlu oluyoruz. Bu bir nevi vatandaşlarımızın da bizleri görmesi ve bizlere dilek ve isteklerini iletmesi için de güzel bir buluşma oluyor. Bu buluşmayı gerçekleştirdiği için muhtarımıza ve emeği geçen evlerinde bu ikramları hazırlayan bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ayrıca gelirken sokağımızı gördük, nasip olursa önümüzdeki zamanda bizler de bir planlama yapacağız, mahallemizde en azından birkaç sokağı da açık hava müzesi gibi insanların yürümekten hoşlanacağı gezerken mutlu olacağı birer sokak haline getireceğiz. Mutlu insanlar mutlu toplum demektir” dedi.

Editör: Mustafa Özdemir