Akhisar'da bir yenilik daha

Atlas Müzik & Showroom sahibi ve aynı zamanda Akhisar’ın sayılı genç girişimcileri arasında bulunan Rüzgar Yürekli’den şehrimize bir yenilik daha.

Akhisar'da bir yenilik daha

Atlas Müzik & Showroom sahibi ve aynı zamanda Akhisar’ın sayılı genç girişimcileri arasında bulunan Rüzgar Yürekli’den şehrimize bir yenilik daha.

Ocak ayında Atlas Müzik & Showroom’u Akhisar halkının hizmetine sunan Yürekli, ‘’AtlasPlus’’ ismi ile gündeme gelecek performans stüdyosunu, Akhisar halkının hizmetine ve beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Rüzgar Yürekli yaptığı açıklamalarda; ‘’Aylar öncesinde çok uzun ve gayretli çalışmalar sonucu, halkımıza birbirinden farklı enstrümanlar ile dolup taşan bir mağaza kazandırdık. Şu anda ise tadilatları son hızla tamamlanmakta olan bir performans stüdyosu hazırlamaktayız. Stüdyomuzda şarkı kayıtları, sahne provaları, video çekimleri ile beraber; şehrimize ait okullarımızın müzik gruplarının da çalışabileceği ve üretebileceği bir ortam hazırlamaktayız. Diliyoruz ki tüm genç arkadaşlarımız beğenirler ve sanat ile daha da fazla kucaklaşırlar. Atlas Müzik & Showroom ailesi olarak, tüm sanat sever halkımızı sonuna kadar destekliyoruz. Bize güvenen ve bizimle beraber sanat yolunda emin adımlar atmaya devam eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç sayar, saygılarımızı sunarız.’’ diyerek sözlerini sonlandırdı. 

‘’AtlasPlus’’ çok yakında sizlerle… 


Atlas Müzik & Showroom 

Adres: Ragıpbey Mahallesi 17. Sokak No: 1/D (Kılavuz Spor Yanı)

Sosyal Medya Adreslerimiz:
Instagram: @atlasmuzikshowroom
Facebook: @AtlasMuzikShowroom 
Twitter: @Atlassmuzikk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber