Akhisar’ın Sarıçalı Mahallesi Muhtarı Ünal Adeş, mahallelerinin uzun süredir yaşadığı foseptik sorununun çözülmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Adeş, mahallelerinin karşılaştığı bu büyük sıkıntının kökten çözüldüğünü ve hizmetten dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Sorunun çözümü için yapılan çalışmaların meyvesini aldıklarını belirten Mahalle Muhtarı Ünal Adeş, “Foseptik sorunu mahallemizin uzun süredir çözülemeyen sıkıntılarından biriydi. Ancak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün'ün önderliğinde gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda bu sorunun üstesinden gelinmiştir. Mahallemizin kapalı foseptik çukurunun betonları, İstanbul'dan getirilerek sabahın ilk saatlerinde mahallemize ulaştı. Bu güzel gelişme, vatandaşlarımızın ve köylülerimizin rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Bu hizmetten dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve emeği geçen herkese, Sarıçalı Mahallesi adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Adeş ayrıca, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün mahallelerine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı da teşekkür etti ve mahalle halkının bu gelişmelerden büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

Mahalle sakinleri de yapılan bu çalışmaların kendileri için büyük bir rahatlama olduğunu ve uzun süredir yaşanan sorunun artık çözüldüğünü ifade ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler.