Akhisar Saadet Partisi İlçe Yönetimi, Parti binasında İlçe Teşkilat Başkanı Hakkı Kuzum başkanlığında bir araya gelerek önemli kararlar aldı. Toplantıda, 31 Mart'ta yapılacak olan belediye başkanlığı ve meclis üyeliği seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmalara başlama kararı alındı.

İlçe Başkanı Hakkı Kuzum, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, "Akhisar Belediye Başkanı adayımız ve meclis üyelerimizle birlikte, Allah'ın izniyle birbirinden sıkı ve samimi çalışmalar gerçekleştireceğiz. Birlik, beraberlik içinde hareket ederek dostluk ve kardeşlik prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah birlikte hareket ettiğimiz sürece başaramayacağımız bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Toplantıya, Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Abdullah Yılmaz, Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Çelik, Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Semih Mergen ve Saadet Partisi Akhisar ilçe yönetimi ile kadın komisyonları katılım gösterdi. Alınan kararların seçim sürecindeki stratejilerini belirlemek adına önemli olduğu belirtildi.