Akhisar’ın Reşatbey Mahallesi'nden muhtar adayı olan Mehmet Saygı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Saygı, Reşatbey Mahallesi için önemli hizmetleri takip edeceğini belirterek, MASKİ Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek’i ziyaret etti.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Reşatbey Mahallesi Muhtar adaylığını açıklayan Mehmet Saygı, muhtarlık görevini alması durumunda mahalle için kamu kurumlarıyla sürekli temas halinde olacaklarını ifade etti. Ziyaret sırasında Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı hizmetler ve mahalledeki altyapı konularında bilgi alışverişinde bulunan Saygı, MASKİ Akhisar Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek'e mahalle hakkında detaylı bir sunum yaptı.

Mehmet Saygı, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Mahallemiz için sürekli çalışacağız. Altyapı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerini vatandaşlarımız adına takip edeceğiz. Bu ziyaretimizde MASKİ Akhisar Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek ile mahallemiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ederim." dedi.