Akhisar’ın Reşatbey Mahallesi’nden muhtar adayı olan Mehmet Saygı, örnek bir davranışta bulunarak SMA Tip-1 hastası İclal Bakır’a seçim sürecinde promosyon ürünlerine kullanacağı bütçeyi bağışladı.

Reşatbey Mahallesi muhtar adayı Mehmet Saygı; “Seçim çalışmalarımıza başladığım ilk günden bu yana sosyal projeler ile yakından ilgilendim. Bu süreçte bilindiği gibi birçok promosyon, afiş, broşür ve reklam malzemeleri gibi çalışmalara harcamalar yapılıyor. Ben buralara yapacağım harcamalar yerine Akhisar’ımızın bebeği olan yardım kampanyası devam eden İclal Bakır’a destek olmayı tercih ettim. Diğer muhtar adaylarımızın da bu kampanyaya destek olmasını arzu ediyorum. İnşallah tüm Akhisarlılarımızın desteğiyle tıpkı önceki SMA hastası bebeğimizin kampanyasını tamamladığımız gibi, İclal bebeğimizin de kampanyasını tamamlayacağımıza inanıyorum. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyoruz.

Akhisar’da SMA Tip-1 hastalığı ile mücadele eden 5 buçuk aylık İclal Bakır’ın yardım kampanyası son hızıyla sürüyor. Bu süreçte kampanyanın yüzde 36’ya geldiğini ifade eden İclal Bakır’ın babası Mert Bakır; “Kampanyamız şuan yüzde 36’ya ulaştı. Bu süreçte Reşatbey Mahallesi muhtar adayı Mehmet Saygı’nın desteği bizleri çok sevindirdi. Bu davranış diğer muhtar adayları ve siyasilere de örnek olabilir. Kendisine ve şu ana kadar kampanyamıza destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KAMPANYAMIZ VALİLİK ONAYLIDIR❗️
E devlet yardım toplama yetkisi sorgulama sekmesinden 23-1128 Mert Bakır bilgilerini girerek kampanyamızı gönül rahatlığıyla sorgulayabilirsiniz🙏🏻💚

VALİLİK ONAYLI HESAP BİLGİLERİMİZ💚
🇹🇷TR33 0001 0001 8966 3903 9650 06
Alıcı adı: Mert bakır
Ziraat bankası

FAALİYET NO : 23-1128 (MERT BAKIR)

AVRUPA IBAN💚
🇪🇺 NL16 BUNQ 2100 0055 45
Alıcı: Sma kids
Swift/Bic code:BUNQNL2A