Akhisar'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl coşkusu devam ediyor. Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Kadın Esnaf Kurulu Üyesi ve Oda Başkanı Pınar Gören önderliğinde Akhisar Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü bahçesinde muhteşem bir etkinliğe imza attı. Binlerce kişiye sucuk ekmek ikram edilen bu günde Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl coşkusu yaşandı.

Etkinliğe Akhisar Kaymakamı Murat Kütük, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, siyasi parti ilçe başkanları, daire müdürleri, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Esnaf Oda Başkanları, Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri ve sanayi esnafı katıldı.

Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören, Akhisar'ın coşkusunu ve birlik beraberliğini bu güzel etkinlikle kutladıklarını belirterek, "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılına özel olarak bu etkinliği düzenledik. Akhisar için önemli olan Cumhuriyet Bayramı'nı birlik ve beraberlik içinde, tüm halkımızla kutlamak istedik. Bugün burada binlerce kişiye sucuk ekmek ikram ettik. Katılımın yoğun olması, bu etkinliğin Akhisar halkı için ne kadar anlamlı olduğunu gösteriyor. Birlik ve beraberlik içinde Cumhuriyet Bayramımızı kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Akhisar Kaymakamı Murat Kütük de etkinliğe katılarak halka sucuk ekmek dağıttı ve etkinliğin önemine vurgu yaptı. Kütük, "Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl coşkusunu Akhisar halkıyla birlikte yaşıyoruz. Bu tür etkinlikler, toplumumuzun bir arada olduğu, dayanışma ve birlik beraberlik duygularının pekiştiği güzel fırsatlardır. Başta Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl coşkusu Akhisar'da devam ederken, binlerce kişiye sucuk ekmek ikramıyla renklendi. Akhisar halkı, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılını coşkuyla kutlamanın keyfini yaşadı.