Özel Medigün Akhisar Hastanesi'nde Yeni Bir Fizik Tedavi Uzmanı Hizmet Vermeye Başladı

Fizik tedavi uzmanı Göktuğ KARATAŞ, Özel Medigün Akhisar Hastanesi'nde hasta kabulüne başlamıştır. Önceki görev yeri olan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'nden ayrılan KARATAŞ, Medigün Grup ailesine katıldı.

Fizik tedavi kliniğinde sunulan hizmetler arasında Sırt Ağrıları ve Diz Kireçlenmelerinin Tedavisi, Yüz Felcinin Elektroterapi ile Tedavisi, ESWT ile Topuk Dikeni Tedavisi, Romatizmal Hastalıkların (Romatoid Artrit, Ankilozan Spondilit) Tedavisi, Bel ve Boyun Ağrısı, Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi, Bel Kayması, Kireçlenme Tedavisi, Bağ Dokusu Yaralanmaları, Kas ve Eklem İncinmelerinin Tedavisi, Dirsek, Bilek, El ve Eklem Rahatsızlıklarının Tedavisi, Felçli Hastaların Rehabilitasyonu, Siyatik Sinir Ağrılarının Tedavisi ve Uyuşmaların Giderilmesi, Omuz, El, Dirsek, Diz, Ayak Bileği Hareket Kısıtlılığını Açma, Eklem İçin Enjeksiyon (Diz-Omuz-Bilek), PRP Tedavisi gibi çeşitli tedavi seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca, Beyin Felci (İnme), Serebral Palsi, Parkinson, Omurilik Felci (Parapleji/Tetrapleji), MS (Multiple Skleroz) tanılı hastalarda ek ücret talep edilmemektedir.

Akhisar ve çevresinde tekrar hizmet vermeye başlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Dr. Göktuğ KARATAŞ, Medigün Grup ailesiyle birlikte çalışmaktan da ayrıca memnun olduğunu ifade etti.