Yerel seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerini tamamlayan Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ziyaretlerine Akhisar merkezde devam ediyor.

Kortej yürüyüşüyle başlayan ziyaretlere vatandaşlar büyük ilgi ve katılım gösterdi. Akhisar'da faaliyet gösteren dernekleri ziyaret eden başkan adayının ilk adresi Akhisar Balıkesirliler Derneği oldu. Başkan Perihan Deniz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen İşçi, derneğin faaliyetleri ve yerel seçimler üzerine sohbet etti. İşçi'nin bir sonraki ziyareti Akhisar Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü Derneği'ne oldu. Başkan Muammer Böcük ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ilgiyle karşılanan İşçi, dernekte yaptığı toplantıda Akhisar'a yapacağı hizmetleri tanıtarak değerlendirmelerde bulundu.

ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN İŞÇİ'YE YOĞUN İLGİ

Ömer İşçi programı kapsamında Akhisar Erzurumlular Derneğini ziyaret etti. İşçi dernekte yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Dernek Başkanı Abdurrahim Doğan ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya Erzurumlu vatandaşların da katılımı yüksekti. İşçi'yi destekleyen vatandaşlar ziyaret boyunca başkan adayı ile Akhisar'da yapılacak çalışmalar hakkında konuştu. Gördüğü ilgiden memnun kalan İşçi, desteklerinden dolayı Erzurumlular 

derneği başkanı ve vatandaşlara teşekkürlerini iletti.