Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan adayı Ömer İşçi yerel seçim öncesi yapmış olduğu ziyaretlerinde Akhisarspor ve taraftarlarını unutmadı.

Doğma büyüme Akhisar'lı olan Ömer İşçi'nin spora ve özellikle futbola olan sevdasını bilmeyen yok. İşçi, Akhisar Belediye Başkan yardımcılığı görevini sürdürdüğü dönemde, 15 yıllık belediye meclis üyeliğinin beş yılında Akhisarspor başkanlığı görevini de başarıyla yürüttü. Bu süreçte Akhisarspor’un üçüncü ligden ikinci lige çıkmasında önemli rol oynayan İşçi, Akhisarspor’un Süper Lig‘e giden yoldaki ilk aşamasını gerçekleştirdi.

Akhisarspor'dan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başkan adayı, geçtiğimiz gün bu kez Akhisarspor taraftarlarının kurmuş olduğu dernekleri ziyaret etti. Yeşil Siyah taraftarlar Derneği ve 1970 Akhisarspor Taraftarlar Derneği’ni ziyaret eden İşçi, yönetim ve taraftarlar ile birlikte Akhisarspor'da yakalamış oldukları başarıları ve bundan sonra aynı başarılara tekrar ulaşmak için yapılabileceklerini konuştu. İşçi, "Yerel seçimler sonrası da Akhisarspor’a destek vermeye devam edeceğini" dile getirdi.