Akhisar’ın öncü temizlik firmalarından Coşkun Temizlik, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı öncesi sınıf ve okul temizlikleri için randevu almaya başladı. 

Çocukların temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim almalarını hedefleyen Coşkun Temizlik, okulların açılmasına kısa bir zaman kala sınıf ve okul temizliği randevularını almayı sürdürüyor. 

Bu konuda okul aile birlikleri ve sınıf anneleri ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Coşkun Temizlik firması yetkilisi Evren Coşkun; Manisa geneline hizmet veren Akhisar kuruluşlu bir temizlik firmasıyız. 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının başlamadan tüm okullarımızda sınıf ve okul temizliği hizmetini başlattık. Bu sayede öğrencilerimizin temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim hayatına başlamalarını hedefliyoruz. Sağlık ve temizliğin vazgeçilmez bir unsur olduğunu her aşamada hatırlatmak istiyoruz. Bu yüzden özellikle okul aile birlikleri, sınıf annelerini ve öğretmenlerimize çağrıda bulunuyoruz. 

Ayrıca Manisa bölgesinde okul ve kurumlara sözleşmeli temizlik personeli hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede İSG eğitimini tamamlamış personellerimiz ile yerinde ve sürekli hizmet sağlıyoruz. 

Temizlik konusunda daha detaylı bilgi almak isteyenler bize 7/24 ulaşabilir.” Dedi.

İLETİŞİM: 0 531 890 79 24

İNSTAGRAM: coskuntemizlik