Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminde başlattığı 'Öğretmen Buluşmaları' toplantılarını, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Döneminde devam ettiriyor. Geçtiğimiz hafta Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ile Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret eden müdürlük, bu hafta Bahçeşehir Koleji ile Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Toplantılarda İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, öğretmenlerle eğitim-öğretim faaliyetleri, Milli Eğitim Bakanlığı Projeleri, eğitim ortamlarının iyileştirilmesi, talepler ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, "Okullarımızı yeni nesillere ufuk açan, marifet ve hikmetle yöneten öğretmenlerimizle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Öğretmenlerimizden aldığımız bilgi ve görüşler yolumuzu aydınlatıyor. Okullarımızdaki birlik ve başarının temeli ekip işidir. Eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren saygıdeğer meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Çocuklarımız sizlere emanet." dedi.

'Öğretmen Buluşmaları' toplantılarının gerçekleştirildiği okullarda okul yöneticileri ve öğretmenlere teşekkür edilerek toplantılar iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Editör: Mustafa Özdemir