Akhisar’da ve birçok başarılı projeye imza atan Odesa İnşaat, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. 

Akhisar’da yaptığı inşaatlar ve projeler ile kente değer katmaya devam eden Odesa İnşaat, yeni projelerinde de benzersiz bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

Akhisar’da projeleriyle adından sıkça söz ettiren Odesa İnşaat kurucusu Seyfullah Açıl; “Genç ve dinamik nüfusu, yılın her zamanı ticaretin hızlı olduğu, kolay ulaşılabilir lokasyonu, ticaret yolları üzerinde bulunması ve hızla büyüyen yapısı ile Akhisar, yatırımcıların göz bebeği konumunda yer alıyor. 

Hızla gelişen lokasyonların başında gelen Atatürk Mahallesi Gölet mevkisinde projelerimizden birini tamamladık. İkincisine devam ediyoruz. Ardından Hilaliye Caddesi üzerinde yine yeni bir projemiz devam ederken, Cumhuriyet Mahallesinde de önümüzdeki süreçte projelerimiz başlıyor. 

SANAYİ PROJELERE HIZ VERİYORUZ

Konut projelerinin yanı sıra ticari projelere de yer verdiklerini ifade eden Odesa İnşaat kurucusu Seyfullah Açıl; “Konut projelerimizin hızını kesmeden, çok yakın bir süreçte Akhisar’da sanayi dükkanları projelerimizde portföyümüzde yer alacak. Konut yatırımcılarının yanı sıra işyeri ve ticari yatırımcılara da hitap ediyoruz” dedi.

İZMİR’DE ODESA MAKİNE CNC TORNA FABRİKASI

Ayrıca Odesa İnşaat, İzmir’de bulunan makine ve CNC torna fabrikasıyla üniversal tornalarda seri üretim parça ve imalatı ile ihracatta büyük rol oynuyor. 

TEMELDEN DAİRE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

Temelden daire almış veya alacak olan müşteriler, dairelerinin bitmiş halini Akhisar’da bir ilk olan 3D Sanal ortam ile dairelerinin içinde gezerek önceden bilgi sahibi olabiliyor. Odesa İnşaat güvencesi ile temelden daire sahibi olmak isteyen müşterilerini, Ragıpbey Mahallesi 16 Sokakta bulunan satış ofisine bekliyor.

Odesa İnşaat iletişim;

Ragıpbey Mahallesi 16 Sokak No:79/C Akhisar

0538 359 00 72

@odesainsaat