Akhisarlı Oda Başkanları, AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün'e destek için yemek düzenledi. 

Düzenlenen yemek te oda başkanları adına söz alan Akhisar Bakallar Odası Başkanı Zafer Kara yaptığı konuşmasında; "Her zaman Akhisarımız da Hükümet ten bir vekilimiz olmasını istemişimdiz. Bu yüzden de Fatih Füzün başkanımızıda Ankara da bizi temsil eden bir vekilimiz olmasını istiyoruz. 2019 yılından bu yana kendisiyle ilçe başkanlığı konumunda beraber Akhisara hizmet ettik. Muhtar arkadaşlarımız gibi bizlerde oda başkanları olarak kendilerinin Aday Adaylık sürecini desteklemek için kendilerini buraya davet ettik. İnşallah Ankaradan bizi temsil eder ve bizim orada bir kapımızın olmasına da vesile olur. Kendilerine düzenlediğimiz bu programa katıldıkları için teşekkür ederiz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. "dedi.

AKParti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, oda başkanlarının düzenlemiş olduğu bu programa ve vermiş oldukları Aday Adaylık desteklerine teşekkür ederek; " "2014-2019 yılları arasında meclis üyeliği görevini yaptım. Akabinde ilçe başkanlığı görevine getirildim ve bu süreç zarfında tüm Başkanlarımızla istişareli bir şekilde birçok iş yaptık. Tabi ki sizlerin bize olan yaklaşımı çok önemliydi. Sizin içten, sevgi ve enerji dolu yaklaşımınızla bizde elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sabah muhtarlarımız, şimdide sizin desteğiniz bizim için çok önemliydi. Bu doğru diyaloglar sonucunda oluşur. Hepimiz Akhisarlıyız Akhisar için çalışıyoruz. Hepinizin ayrı ayrı partileri var ama ortak noktamız Akhisar. Belediyemizle de aynı diyalogtaydık. Onlarda hükümetle ilgili birşey istediklerinde hiç kırmadık. Elimizden geleni yaptık. Siyasetin iyisi kötüsü olmaz. Hizmet Akhisar için olmalı biz 50 yıldır buradayız bundan sonrada burada yaşayacağız. Bu zamandır ilçe başkanı olarak ilçemiz içi.n çalıştık. ALLAH nasip kısmet ederse vekil olursak milletimiz için çalışacağız. Hepinize çok teşekkür ederim"dedi.

Ayrıca Fatih Füzün, Akhisar genelinde 7500 üyesi olan ve programa katılan esnaf odaları başkanlarına ve 33. 000 üyesi olan Ziraat Odası başkanına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürleri iletti. 

Fatih Füzün'ün konuşmasının ardından tüm oda başkanları tek tek Fatih Füzüne desteklerini ilettikleri kısa konuşmalar gerçekleştirdi. Akabinde Akhisarlı Oda başkanları, Fatih Füzün'ün Milletvekili olması için imzaladıkları dilekçeleri Ankara'ya yazılı olarak gönderilmesini istediler ve dilekçeleri Fatih Füzüne teslim ettiler.