Akhisar’da henüz resmi açılışı yapılmayan ancak halka açılan Novada Alışveriş Merkezi’nde birçok vatandaşın beklediği LC Waikiki Mağazası yarın faaliyete başlayacak. 

Birçok Akhisarlı ve çevre ilçelerin uğrak noktası haline gelen Novada Alışveriş Merkezinde hizmete başladığı 22 Nisan’dan bu yana giyim sektöründe De Facto’dan sonra şimdi de LC Waikiki’de açılışını yapıyor. 2 bin metrekare alanda hizmet verecek olan LC WaikikiMağazada son işlemlerin yapıldığı yarın itibariyle de hizmet vermeye başlanacağı öğrenildi. 

Öte yandan De Facto, LC Waikiki’den sonra büyük giyim markası Koton’da açılış hazırlıklarını sürdürüyor.

Novada bünyesinde 70’den fazla marka

Bünyesinde 70’den fazla markanın bulunduğunu ifade eden Novada Alışveriş Merkezi Akhisar müdürü Zafer Apaydın, bu ayın sonuna doğru resmi açılışımızı yapmayı planlıyoruz. Şuan mağazamızda 70’den fazla marka bulunuyor. Şuana kadar Akhisar ve çevre ilçelerdeki vatandaşlardan yoğun ilgi gördük.” Dedi.

Akhisarlı yerel firmaları da Novada’da yer verdiklerini belirten AVM müdürü Apaydın; “Ulusal markaların olduğu gibi burada yerel hizmet veren firmalarda bizim için önemli. Bildiğiniz gibi ulusal marka olmayan firmaları AVM’lerde çok fazla göremezsiniz. Ancak biz burada tekstil sektöründe İlya, ayakkabı sektöründe de geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Kafaoğlu Ayakkabı Dünyası’nı dahil ettik.” Diye konuştu. 

Mağazanın temizlik hizmetleri, Akhisar'ın önde gelen temizlik firması Ak-Tem Temizlik ve Halı Yıkama tarafından yapılıyor.