Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Manisa Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Destan Bulgay, genel kurulda divan başkan vekilli olarak görev yaptı.  Ankara Mamak’ta Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde yapılan genel kurulda mevcut başkan Ali Karaca 320 oyla yeniden başkan seçilirken, rakibi Muzaffer Kabacan 298 oyda kaldı.

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Akhisar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral, “Mevcut Genel başkanımız sayın Ali Karaca'ya, Yönetimine ve şahsıma destek veren vermeyen tüm başkan ve yönetici arkadaşlarımıza bu genel kurulun hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah'tan diler herkese teşekkür ederiz” dedi.

Manisa Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Destan Bulgay ise seçimin hayırlı olmasını dileyerek, federasyonun yönetiminde bir kez daha yer alan Akhisar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral’ı tebrik etti. federasyon seçimlerinde Manisa Pazarcılar Odası, Salihli ve Akhisar Pazarcılar Odası yönetimi oy kullandı.