MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, 154 mahalle projesi kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Akhisar ilçesine bağlı Sünnetçiler mahallesini ziyaret ederek, mahalle muhtarı Ceyhun Kılınç ile bir araya geldi. Muhtar Kılınç, “İçme suyu, kanalizasyon sistemi yenilendi. Sokaklarımızda yapılan üstyapı ile tozdan çamurdan kurtulduk. Menfezimiz yapıldı. Mahallemize daha verimli ve sağlıklı su gelmesi amacıyla sondaj çalışması yapıldı. Daha birçok hizmeti aldık, almaya da devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün hayallerimizi gerçekleştirdi” dedi.
  
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek muhtarların görüşlerini, istek ve taleplerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, 154 mahalle projesi kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Akhisar ilçesine bağlı Sünnetçiler Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Daire Başkanı Çakır’a,  Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Murat İpek ve Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş eşlik etti. Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, burada vatandaşlarla sohbet ederek, istekleri de dinledi. Muhtar Ceyhun Kılınç’a Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını da ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Hizmetler bizim için bir lütuftur”

Sünnetçiler Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç, “İçme suyu, kanalizasyon sistemi yenilendi. Sokaklarımızda yapılan üstyapı ile tozdan çamurdan kurtulduk. Menfezimiz yapıldı. Mahallemize daha verimli ve sağlıklı su gelmesi amacıyla sondaj çalışması yapıldı. Daha birçok hizmeti aldık, almaya da devam ediyoruz. Hizmetler bizim için bir lütuftur. Cengiz Ergün hayallerimizi gerçekleştirdi. Allah ondan razı olsun” dedi.