Akhisar’da geçtiğimiz günlerde MHP 28. Dönem Milletvekili aday adaylığını açıklayan ilçe ziyaretlerine devam eden Akın Çakır, Kula ilçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Akın Çakır, zafer için yola çıktıklarını ifade ederek desteklerinden dolayı Kula teşkilatına teşekkürlerini iletti.

Kula İlçe Başkanımız Nazım Baytok’u ve yönetimini ziyaret ederek 14 Mayıs 2023 seçimleri öncesi değerlendirmelerde bulunana Akın Çakır, “2023 seçimleri cumhur ittifakının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin meclisteki zaferi ile sonuçlanacak bir seçim için yola çıktık. Bu yolda en üst seviye oy almak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bizlere gösterdiğiniz misafirperverlikler için size ve yönetiminize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ise yaptığı açıklamada, “size adaylık yolunda başarılar diliyorum. Sizin gibi genç dinamik adayları TBMM görmek bize mutluluk verecektir. Kazanan Manisa olacak. Kazanan MHP olacak. Kazanan Cumhur İttifakı olacak. Kazanan Türkiye olacak” dedi.

-Kuşkusuz yolu doğru olanın yükü de ağır olacaktır

Ağır bir yük ile doğru yolda ilerleyeceklerini ifade eden Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, “Kuşkusuz yolu doğru olanın yükü de ağır olacaktır. Ancak bu ağır yük milli ve milliyetçi gönüllerin kenetlenmesiyle kaldırılacak, bu sayede ülkemizin önü muhakkak aydınlığa ve huzura açılacaktır.

Medeni cesaret gösterip, sorumluluk üstlendik, tarafımız belli, siyaset mücadelemize milletvekili aday adaylığı başvurumuzla haktan, halktan ve hakikatten yana duruşumuzu berrak bir mizaç eşliğinde belgeledik.
Ahlaken ve vicdanen millete mensubiyet onurumuzu muhafaza ederek kara propagandaları elimizin tersiyle itip, Milliyetçi Hareket Partisi’nin gücüne güç katmak için bu yolda ilerleyeceğiz” dedi.