Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, parti lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin onayı ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın'ın talimatları doğrultusunda MHP Akhisar İlçe Kongresi'nin 16 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 12:00'de Belediye Parkı içi sinema salonunda gerçekleştirileceğini duyurdu.

Başkan Namal, teşkilatçılığın güçlü bir irade ve samimi bir özveri gerektirdiğini belirterek, Türk milletinin umudu olan MHP'yi daha da güçlendirecek adımların atılacağı kongreye tüm ülküdaşları ve vatandaşları davet etti. Liderleri Sayın Devlet Bahçeli'nin çizdiği yol haritasından sapmadan, Türkiye'nin lider ülke hedefine adım adım yaklaşacaklarını vurguladı.

Başkan Namal, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına denk gelen bu dönemde, MHP'nin Türk milletine ve devlete hizmet yolunda büyük bir kararlılıkla ilerleyeceğini ifade etti. Liderleri tarafından belirlenen hedefler doğrultusunda tüm ülküdaşları ve parti destekçilerini bir araya gelmeye davet etti.

Akhisar İlçe Kongresinin, hem Milliyetçi Ülkücü camiaya hem de tüm Akhisarlılara hayırlı olmasını temenni eden Başkan Namal, herkesi kongreye katılmaya ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin güçlenmesine destek olmaya çağırdı.