Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner ve yönetimi Akhisar mhp teşkilatı ziyaret etti. MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner konuşma öncesi vefat eden rahmetli il başkanı Murat Öner’in ruhuna fatiha okundu.

Akhisar’ın önemini bir kez daha dile getiren Tosuner “Akhisar güçlüdür, bizim için önemlidir. Her seçim üzerine düşeni yapmıştır, yapacaktır da. Her gönüldaşımı 14 Mayıs 2023 seçimlerinde sahaya davet ediyorum. Genel Başkanımızın da dediği gibi her ülkücüden ben de varım diyen üyelerimizden Cumhuriyetimizin 100 yılında 100 oy kazanmalarını ve bunu sandığa taşımalarını istiyoruz” dedi

Akhisar MHP ilçe başkanı Ahmet Namal Geçtiğimiz günlerde ani bir rahatsızlık sonucu ebediyete intikal eden MHP eski İl Başkanı Murat Öner ile yeni il başkanı Cüneyt Tosuner’in birlikte olduğu bir fotoğrafı hediye ederek ahde vefanın halen devam ettiğinin en büyük örneğini gösterdi.

Konuşmasına Murat Öner’i yad ederek başlayan Ahmet Namal sözlerine şöyle devam etti, “Rahmetli il başkanımızın emekleri çabası üzerine bizlerde onun anısına daha fazla çalışıp görevi devralan Cüneyt Tosuner başkamızla teşkilatımızla en uç seviye ile bayrağı taşıyacağız. Bizler üç hilalin yılmaz bekçileri davamızın neferleri ülkücü hareketin daimi yolcularıyız. Liderimizin izinde teşkilatımızın emrindeyiz.

Milliyetçi Hareketin içinde sadakatsiz, fitne, fesatlık içerisinde olanlar hiç bir kademede olmayacaktır. Yolumuz açık geleceğimiz parlaktır. Kimsenin değil davanın adamlarıyız bizler” diyerek sözlerine son veren Namal il başkanı Cüneyt Tosuner’e ziyaretleri için teşekkür etti.

İl başkanı Cüneyt Tosuner aldığı hediyeden dolayı çok duygulandı Ahmet Namal ve yönetimine teşekkür ederek birlikte 2023 seçimlerinde zaferle çıkacağız diyerek teşekkür etti.