MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Habip Arvas, seçim çalışmaları kapsamında Akhisar, Kırkağaç ve Soma MHP ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Habip Arvas, MHP Akhisar İlçe teşkilatını ziyaret ederek, ilçe başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Arvas, burada partisinin ve kendisinin projelerinden bahsetti. 

KIRKAĞAÇ ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Habip Arvas Milliyetçi Hareket Partisi Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan ve Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Seven’i ziyaret etti. Yönetim kurulu, Meclis Üyeleri ve Partililerle bir araya gelen Habip Arvas Manisa ile ilgili projelerinden bahsetti.

SOMA ZİYARETİ

Milletvekili Aday Adayı Habip Arvas, Milliyetçi Hareket Partisi Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım ve Soma Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Aydın’ı ziyaret etti. Yönetim kurulu, Meclis Üyeleri ve Partililerle bir araya gelen Habip Arvas Manisa ile ilgili projelerinden bahsetti.

AK PARTİ ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday Adayı Habip ARVAS; Cumhur İttifakı Ak Parti #Akhisar İlçe Başkanlığına atanan sayın İsmail Ahmet SÖZCÜER ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BBP ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday Adayı Habip ARVAS; Cumhur İttifakı Büyük Birlik Partisi #Akhisar İlçe Başkanı Sayın Abdullah ERGİN’i ziyaret etti.

Desteklerini isteyen MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Habip Arvas, “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben şuurunu şiar edinen ve bu şuuru yaşayışıyla bize en güzel şekilde gösteren, hareketimizin lideri sayın Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde hizmet neferi olduğum bu kutlu yolculukta 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayıyım. Dua ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.