MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, ailesi ile birlikte MHP Akhisar İlçe yönetim kurulunu ziyaret etti. 28.Dönem Milletvekili Aday adaylığı sürecini başlatarak bir sivil toplum örgütü ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Akın Çakır, uzun yıllardır görev yaptığı parti teşkilatının da yanında olduğunu ifade etti.

Ziyarette konuşan Manisa Milletvekili aday adayı Akın Çakır şöyle şunları dile getirdi, “Değerli ilçe başkanım, kadın kolları başkanım, yönetim kurulu üyelerimiz sizleri ziyaret sebebim 14 Mayıs 2023 28. Dönem milletvekili seçimi için aday adaylığı başvurusu yapmış olup hayır duanızı almaktır.

Ülkemiz tarihi bir seçime tanıklık edecek, ben de bu zamanda kendime görev bilip önce ülkem ve milletim diyen liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ardında göreve talip oldum. Bu önemli seçim için elimizden gelenin bir fazlası için mücadele edeceğim. Liderimin emrinde davamızın izinde olan bir kardeşiniz olarak sizleri ziyaret edip, hayır dualarınızı almak amacım. Bu akşam burada gösterdiğiniz misafirperverlik için başta ilçe başkanım ve sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, eşi Pınar Çakır ve kızı Nasya Çakır, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, MHP Akhisar İlçe Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanarak bu kutlu davada her zaman yanında olduklarını ifade ettiler.