MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, Alaşehir İlçe Başkanı Av. Alperen Altıoğlu, Kadın Aile Çocuk Engelli Politikaları (KAÇEP)Başkanı Yeşim Dağ Karakaya, Münevver Gençsoylu ve MHP yönetim kurulu üyeleri Ahmet Koçak, Yaşar Ak, Osman Oruç ve İ.Necip Necipoğlu ile istişarede bulundu.

Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır burada yaptığı konuşmada, “Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyor. Yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Kazanan Manisa olacak. Kazanan MHP olacak. Kazanan Cumhur İttifakı olacak. Kazanan Türkiye olacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Genel Seçiminde, tüm seçim çevrelerinde olmak suretiyle üç hilal amblemiyle ve değerli milletvekili adaylarıyla demokratik mücadelesini yapacak, nihayetinde hak ettiği, layık olduğu, hasretle beklediği başarıya kesinlikle ulaşacaktır.

Gayret bizden Tevfik Allah’tandır. Çalışma bizden mükafat millettendir. Türk ve Türkiye Yüzyılına kutlu bir adım atılacak, Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümü cumhurun muazzam zaferiyle taçlanacaktır. TBMM’de güçlü MHP, güçlü Cumhur İttifakı milli iradeyle tecelli edecektir” dedi.

Alaşehir İlçe Başkanı Av. Alperen Altıoğlu, “Manisa MHP Milletvekili Aday Adayımız Akın Çakır’ın bizleri ziyareti memnun etmiştir. Tüm teşkilatımız olarak Manisa’da en başarılı dönemi yaşayacağımızdan eminiz, değerli aday adayımıza başarılar diliyoruz” dedi.