MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, yeni görevine atanan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer’e hayırlısı olsun ziyaretinde bulundu.

Akın Çakır, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve yönetim kurulunu ziyaret ederek 2023 seçimleri üzerine istişarelerde bulunup yeni görevlerinde başarılar diledi.

MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, “Bizler artık güçlü Türkiye’nin gücünün devamı isteyen cumhur ittifakıyız. Ülkemiz gerek kara sınırında gerek mavi sularda bağımsız güçlü bir devlet olarak 100. Yıl güçlü Türkiye yolunda ilerliyor. Bizlerde bu süreçte aday adayı olduk. 2023 seçimleri için 1 oy sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’a 1 oy sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli için olacak.

Kapı kapı gezip oy isteyeceğiz. Cumhur ittifakı olarak muktedir olarak 15 Mayıs sabahı uyanacağız. Ülkemiz için milletimiz için elimizden geleni yapacağız.

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ise yaptığı açıklamada, “bizleri ziyaretiniz ile fevkalede mutlu ettiniz. Lise yıllarından arkadaşım olmanız beni ayrı mutlu etti. Cumhur ittifakına olarak bizlerde elimizden geldiğince gece gündüz çalışıyoruz. 2023 seçimleri inşallah cumhur ittifakı başarısı ile sonuçlanacaktır. Çıktığınız bu yolda başarılar dilerim” dedi.