Megareform şirketinin bundan birkaç ay önce Türkiye'nin En Büyük Değişim Sitesi olma hedefiyle başladığı yolculuğu site kullanıcılarının desteğiyle tüm hızıyla devam ediyor.

www.megareform.com.tr adresindeki internet sitesinin hayata geçmesinin ardından, bugün de Megareform dergisinin üçüncü sayısının çıkmasının mutluluğunu yaşanıyor.

Astroloji, Diyet, Enerji & Şifa, Farkındalık, Koçluk, Nefes & Meditasyon, Pilates, Psikoloji & Terapi, Yoga alanlarında faaliyet gösteren uzmanların desteği ve ilgisi ile kısa sürede internet sitesinde yer alan uzmanların sayısı 400'ü, toplam ilan sayısı da 1100 ilanı geçti.

İnternet sitesinde, Megareform dergisinde  ve sosyal medya hesaplarında yapılan tanıtımlara ve duyurulara ek olarak, İnstagram hesabından da sitede yer alan uzmanlar ile canlı yayınlar yapılmaya başlandı.

Hafta içi 3 gün olarak programlanan bu canlı yayınlarda farklı sektörlerden uzmanlar konuk olarak programa alınıp kendilerini ve hizmetlerini tanıtmalarını sağlanıyor.

Daha sonra bu canlı yayınları hem Megareform Youtube kanalında, hem de internet sitesinin haberler bölümünde yayınlanıyor. Böylece yayını kaçıran kişilerin,  paylaşılan bu değerli bilgilere her zaman ulaşabilmelerini hedefleniyor.

İlk sayıda 24 sayfa olarak çıkan Megareform dergisi, ikinci sayısında dergide yer almak isteyen uzmanların talepleri doğrultusunda 40 sayfayı geçti. Derginin tüm sayılarını bu linkten inceleyebilirsiniz  https://megareform.com.tr/megareform-dergi/

Herkesin arzu ettikten ve karar verdikten sonra içindeki potansiyeli çıkarabileceğine ve değişebileceğine inanan Megareform sitesi, bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan kendini değiştirmek isteyen kişilere, bu alanlarda faaliyet gösteren uzmanları ve bu uzmanların etkinliklerini tanıtıyor.

Site yöneticileri henüz katılmadıysanız sizleri de uzman olarak en kısa zamanda www.megareform.com.tr ailesine katılmaya davet ediyor.