MASKİ Genel Müdürü Aslay, Zeytinliova Mahalle Muhtarı Demir'i Ağırlayarak Projeleri İstişare Etti

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Zeytinliova Mahallesi Muhtarı Gülten Demir'i makamında ağırlayarak yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Akhisar ilçesine bağlı Zeytinliova Mahallesi Muhtarı Gülten Demir'i ağırladı. Görüşmeye MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de katıldı. Ziyaret kapsamında, Zeytinliova Mahallesi'ne yönelik tamamlanan ve gelecekte yapılması planlanan projeler ele alındı. Muhtar Gülten Demir, mahallesine sunulan hizmetler için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay'a teşekkür etti.

Genel Müdür Aslay, konuşmasında, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün liderliğinde tüm ilçeler ve mahalleler için yatırımların devam ettiğini vurguladı. Zeytinliova Mahallesi'nde içme suyu depolarının yenilendiğini, içme suyu terfi hatlarının yenilendiğini ve sondaj çalışmaları ile sağlıklı içme suyu temin edildiğini belirtti. "Eşit hizmet" anlayışıyla tüm ilçeler için projeler üretmeye ve uygulamaya devam edeceklerini ifade etti.