14 Mayıs 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi öncesinde, Manisa’nın adaylarının tanıtıldığı bir anket sitesi ortaya çıktı. Manisaadaylari.com sitesinde tüm partilerin aday adayları, seçmenler tarafından SMS doğrulaması ile puanlanarak birbirleriyle yarışıyor.

Sitenin işleyişi oldukça basit. Aday adayları, kişisel bilgilerini ve seçmenlere kendilerini tanıtan bir açıklama yazısı paylaşıyorlar. Seçmenler de aday adaylarını puanlayarak, en çok beğendikleri aday adaylarını öne çıkarıyorlar.

Site, aday adayları için oldukça önemli bir platform haline geldi. Aday adayları, seçmenlerin fikirlerini öğrenerek, kampanyalarını buna göre şekillendiriyorlar. Seçmenler ise, aday adaylarını yakından tanıyarak, daha bilinçli bir oy kullanma süreci geçiriyorlar.

Öte yandan, siteye ilişkin olumlu yorumlar da yapılıyor. Site, seçmenlerin aday adaylarına doğrudan erişimini sağlayarak, demokratik bir ortam yaratıyor. Seçmenler, aday adaylarının kimliklerini ve politikalarını doğrudan öğrenebiliyorlar. Aday adayları da, seçmenlerin fikirlerini öğrenerek, daha etkili bir kampanya yürütebiliyorlar.

14 Mayıs 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi öncesinde, anket sitesinin etkisi büyük olacak gibi görünüyor. Aday adayları, seçmenlerin desteğini kazanmak için, site üzerinden yoğun bir şekilde kampanya yapacaklar. Seçmenler de, aday adaylarını yakından takip ederek, en doğru kararı vermeye çalışacaklar.

TIKLA ADAYLARI İNCELE: www.manisaadaylari.com