Manisa Valisi Enver Ünlü'nün 2023 yılını geride bırakarak yeni yıla girme mesajı şu şekildedir:

Vali Enver Ünlü: Yeni Yılda Birlik ve Beraberlik İçinde Olalım

Manisa Valisi Enver Ünlü, 2023 yılının hatıralarını geride bırakarak, dünyada barışın, iyilik ve güzelliklerin daha fazla olacağına inandığımız yeni bir yıla girme heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

Ünlü, 2023 yılında Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem ve Filistin'de yapılan soykırım sebebiyle kaybettikleri vatandaşlarımızın acılarını yüreklerinde hissettiklerini söyledi. Yeni bir günün yeni başlangıçlar ve hedefler demek olduğunu belirten Vali Ünlü, 2024 yılında ülkelerini kalkındırmak, birlik ve beraberlik içinde yaraları sarmak, kimsesizlerin kimsesi olmak için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Vali Ünlü, şu açıklamalarda bulundu: "Bastığımız yerleri toprak diyerek geçmeyecek, şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuzu unutmayacağız. Vatanımızı korumaya, bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Manisalı hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, tüm dünyada dostluk ve barışın egemen kılınması; her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi; ilimizin, ülkemizin, milletimizin birlik ve beraberliğinin daha da güçlenmesini temenni ediyorum."