Eğitim, bilgi, eğlence ve becerilerle dolu olarak katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

2024 Makyaj Trendlerini Keşfettiler
Canan Ecebay, 2024 makyaj ürünleri ve makyaj tekniklerini birebir izleme ve uygulama fırsatı yakaladıklarını belirtti. 17 yıllık meslek hayatında birçok makyaj artistinden eğitim aldığını ve almaya devam edeceğini söyleyen Ecebay, “Her zaman yeni trendleri yakalamaya çalışıyorum. Tüm çabam, işimi profesyonel makyaj ürünleri ile en üst seviyede yapmak. Her sezon olduğu gibi 2024 yaz sezonuna da muhteşem işler çıkaracağız” dedi.

Profesyonel Makyaj Hizmetleri
Canan Ecebay, salonlarına gelen gelin, sünnet annesi, nişan ve özel gün misafirlerine yaptıkları makyajlarla tüm ilgi ve beğenileri topladıklarını ve bu konuda iddialı olduklarını vurguladı. “Profesyonel makyaj ürünleri ile profesyonel işler yaparak her sezon olduğu gibi bu sezon da muhteşem işler çıkaracağız,” diye ekledi.

Randevu ve Bilgi
Randevu ve bilgi almak isteyen tüm misafirlerini bir kahve eşliğinde salonlarında ağırlamaktan mutluluk duyacağını ifade eden Ecebay, tüm misafirlerini Elit Kuaför’e beklediklerini belirtti.

Elit Kuaför, her zaman en son trendleri takip eden ve profesyonel makyaj hizmetleri sunan Canan Ecebay ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

#elitkuaför #akhisar #profesyonelmakyaj

Editör: Mustafa Özdemir