Mackbear Coffee Co., Manisa Akhisar'da kahve demlemeye başladı. 2017 yılında kurulan ve Türkiye menşeli bir global marka olan şirketimiz, görsel mağazacılık ile country ve blues tarzında çalan şarkıları birleştirip retro, old school tarzdaki bir görünümü benimsemektedir. Kuzey Amerika kıtasının doğal dağ evlerinin işlendiği tasarımları, sahibi olduğumuz Atos Dizayn firmasında özel usta ve tasarımcılar tarafından üretilen mağaza içi ahşap ve dekoratif ürünlerle yaratılmıştır.

Mack ismini, Amerika'da bulunan Mack marka tırlardan, İngilizce'deki "Bear" kelimesiyle birleştirerek oluşturduk. "Bear" kelimesinin Türkçe anlamı olan "Ayı" ile Mack, doğa ile iç içe olduğumuzu ve gücümüzü yansıttığı bir anlam taşımaktadır.

Görsel ve konsept mağazamızla müşterilere evlerinde oldukları hissini yaşatmayı ve bu deneyimi daha da zenginleştirmeyi hedefliyoruz. Sıradan self servis hizmetinin ötesine geçerek, her misafirimizin ilk deneyimini yaşamış gibi hissettirmeyi amaçlıyoruz. Günün her saati, sizlerin damak tadına en uygun kahveyi ve ürünleri aynı tazelikte sunmak için özen gösteriyoruz.

Özenle seçilen kahve çekirdeklerimizi, alanında uzman kişiler tarafından özenle kavrulup özgün bir harman ile misafirlerimize sunuyoruz. Niteliğimiz sadece kahveyle sınırlı değil; onu tamamlayan özel aromalar, tatlılar, mağaza görselleri ve siz konuk olduğunuz sürece çalan şarkılarımızla size eşlik ediyoruz.

Değerli Akhisar halkına Mack Bear Coffee Co.’nun 190. şubesi hayırlı olsun.
Adres: Atatürk Mah. 356 Sok. No:86/A, Gölet Mevki, Kafeler Sokak.