Akhisar Lokantacılar Odasından Cumhuriyet Bayramında 100 ağaçlık fıstık çamı ormanı, lokantacılar odası başkanı Pınar Gören ve yönetimi üyeleri ve davetliler ile Orman işletme müdürlüğünün himayesinde ağaçlandırma etkinliği yaptı.

Ağaç dikimi sonrası katılımcılara açık havada sucuk ekmek ve tahin helvası ikramımda bulunan başkan Pınar Gören şunları söyledi, “Cumhuriyetimizin 99. Yılında yeni bir yüzyıla girerken asırlık tarihimizi tam 100 çam ağacı ile taçlandırdık. Bugün burada bizlerle olan bu coşkuyu yaşayan kendi adlarına evlatlarının adlarına bu şehrin geleceğine nefes olarak kalacak ağaçlarımızı diken katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Her biri üyelerimizin ellerinden çıkan lezzetlerimizle açık havada limonata eşliğinde sucuk ekmek sonrasında üyelerimizin ve şehrimizin imza lezzeti tahin helvası ile tam bir lezzet şöleni yaşadık.

İstikbalimizin ve cumhuriyetimizin bekçileri evlatlarımıza bir armağan bıraktıysak ne mutlu bizlere. Bu vesile ile Cumhuriyet bayramımızı kutlar Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyoruz bayramımız kutlu mutlu daim olsun..