İç ve dış mimarisiyle göz kamaştıran LİMBO Coffee ve Breakfast, Atatürk Mahallesi 356 Sokak numara 76/A'da, (Kültür Park Gölet alanı Kovalık Hüseyin Sultan Stadyum karşısında) sade bir açılış töreniyle Akhisarlı vatandaşların hizmetine açıldı.

İşletmenciliğini Merve İlpars'ın yaptığı LİMBO Coffee ve Breakfast açılışına katılan davetli ve misafirler tarafından çok beğenildi.

Tatlı Lezzetler, kahve çeşitleri, çay ve organik bitki çayları bulunduğu LİMBO Coffee ve Breakfast açılış kurdelesini CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AK Parti Akhisar İlçe başkanı Fatih Füzün, CHP Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş, İYİ Parti İlçe Başkanı Halil Korkmaz, Akhisar Lokantacılar Esnaf Oda Başkanı Pınar Gören, CHP kadın Kolları başkanı Fatma Çelebci, İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Gülse Soylu ve LİMBO Coffee ve Breakfast İşletme sahibi Merve İlpars ile birlikte kestiler. LİMBO Coffee ve Breakfast açılış programında davetlilere ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulundular.